Інтерфакс-Україна
19:38 26.05.2023

Зеленський: Постачання систем ППО - щоденне питання для роботи з партнерами

1 хв читати
Зеленський: Постачання систем ППО - щоденне питання для роботи з партнерами

Постачання в Україну систем ППО є щоденним питанням для роботи з партнерами, сказав президент України Володимир Зеленський у відеозверненні в п'ятницю.

"Ми зробимо все можливе, все, щоб пришвидшити постачання в Україну більшої кількості та якості систем ППО - це буквально щоденне питання для роботи з партнерами", - сказав він.

За словами глави держави, він протягом дня отримує доповіді щодо ситуації в Дніпрі та ліквідації наслідків чергового удару. "Це звірство: російська ракета, балістика - проти лікарні та ветеринарної клініки. Абсолютно хворі істоти", - сказав президент.

"Станом на цю хвилину внаслідок удару загинуло двоє людей... Мої співчуття рідним та близьким! Розбір завалів ще не завершився. Понад 30 людей поранені, і серед них двоє дітей", - зазначив Зеленський.

"За цей тиждень маємо значний прогрес і щодо сучасної авіації для України, яка стане ключовим компонентом нашого захисту в повітрі. Ми рухаємося в модернізації оборони швидше, ніж можна було припустити ще пів року тому", - сказав також президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трагічно загинув член правління "Укренерго" Олексій Брехт

Усім об'єктам критичної інфраструктури Києва відновлено електропостачання - ДТЕК

Сибіга та Каллас обговорили питаннях енергетики та безпеки України

Данія виділяє додаткові 20 млн євро на енергопостачання України

Деякі шанси на підписання Угоди про процвітання у Давосі ще зберігаються – джерело

У Києві створено робочу групу для верифікації когенераційних установок, генераторів та іншого обладнання

Сибіга обговорив із трансатлантичними колегами енергетичну ситуацію та нові пакети оборонної та фінансової підтримки України

Жінка загинула у Херсоні через російський обстріл – ОВА

Атестація наукових установ проведена, щоб збільшувати спроможності вчених в нових, більш потужних інституціях - заступник міністра освіти

ВАКС не арештував кошти на рахунку Тимошенко, але арештував майно, вилучене під час обшуку - Суспільне

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА