Інтерфакс-Україна
16:17 25.05.2023

США із союзниками зобов'язалися поставити Україні військову допомогу на $65 млрд - шеф Пентагону

1 хв читати
США із союзниками зобов'язалися поставити Україні військову допомогу на $65 млрд - шеф Пентагону

США та інші країни Контактної групи з підтримки України за час існування цього об'єднання зобов'язалися виділити Києву військової допомоги на загальну суму $65 млрд, заявив міністр оборони Ллойд Остін.

"Загалом Контактна група пообіцяла надати Україні допомоги в галузі безпеки на $65 млрд", - сказав Остін на зустрічі Контактної групи у четвер.

Він наголосив, що надалі для продовження надання військової допомоги Києву "нам потрібно буде робити більше зусиль, зайнятися пошуком креативних способів нарощування наших потужностей із виробництва озброєння". Водночас глава Пентагону запевнив, що США та їхні партнери, як і раніше, сповнені рішучості продовжувати допомагати Україні.

Він також висловив сподівання на те, що навчання українських льотчиків пілотуванню винищувачами F-16 розпочнеться "найближчими тижнями".

Остін проводив зустріч членів Контактної групи в режимі онлайн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА