Інтерфакс-Україна
19:06 21.05.2023

Окупанти демонтують обладнання мобільного зв'язку в окупованих районах Херсонської області

1 хв читати
Окупанти демонтують обладнання мобільного зв'язку в окупованих районах Херсонської області

Російські окупанти обмежують доступ цивільного населення до мобільного зв'язку в населених пунктах тимчасово захоплених районів Херсонської області, повідомляють в інформації щодо російського вторгнення, опублікованій на сторінці Генерального штабу ЗСУ у фейсбуці в неділю.

"Окупанти демонтують обладнання підстанцій, а також ретрансляційних веж. Крім того, обмежують переміщення місцевих жителів у райони зі стійким стільниковим зв'язком", - ідеться в повідомленні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

6 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У Запоріжжі внаслідок атаки РФ на об'єкти інфраструктури загинули двоє людей

В Одесі загинула 11-річна дівчинка, яка впала з даху багатоповерхівки – поліція

Глави МЗС України та Словаччини відвідали медзаклад, оснащений за словацької підтримки

На фронті відбулось 215 боїв за добу, найгарячіше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Сибіга поінформував гендиректора ЮНЕСКО про пошкодження атаками РФ культурних об'єктів України

Зеленський створив Координаційну раду з питань захисту прав ветеранів, полонених та зниклих безвісти, яку очолив Буданов – указ

Україна вибачилася перед Грецією за інцидент із морським дроном біля острова Лефкада

У ДТП в Києві загинули двоє поліцейських та двоє цивільних, ще троє постраждалих – поліція

Стефанчук: Україна та Польща не можуть допустити, щоб спільний ворог роз'єднав наші держави

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА