Інтерфакс-Україна
16:30 15.05.2023

Окупанти обстріляли Дворічну, загинули двоє мирних жителів, одного поранено - Синєгубов

1 хв читати

 Російські окупаційні війська у понеділок обстріляли смт Дворічна Куп'янського району Харківської області, є жертви серед мирного населення, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

"Унаслідок обстрілу загинули двоє людей. 65-річні жінка та чоловік. Щирі співчуття рідним і близьким загиблих. Крім того, цивільний 52 років дістав осколкові поранення і був госпіталізований. Наразі медики надають постраждалому допомогу", - написав Синєгубов у телеграм-каналі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА