Інтерфакс-Україна
13:57 08.05.2023

Росіяни обстріляли с.Станіслав на Херсонщині, поранені шестеро осіб, серед них 9-річна дитина

1 хв читати
Росіяни обстріляли с.Станіслав на Херсонщині, поранені шестеро осіб, серед них 9-річна дитина

Російські окупаційні війська обстріляли с. Станіслав Херсонської області, в результаті поранення дістали шестеро осіб, серед них 9-річна дитина, також одну потерпілу було госпіталізовано, повідомляє голова ОВА Олександр Прокудін.

"Армія РФ вкотре вдарила по селу Станіслав, – постраждали шість мирних жителів. П'ятьох поранених військові доставили до Білозерської лікарні. Там їм надали меддопомогу та відпустили додому. Серед них – 9-річна дитина. Хлопчик отримав мінно-вибухові травми та поранення голови. Нині життю дитини нічого не загрожує", - написав Прокудін у телеграм-каналі в понеділок.

Очільник ОВА зазначив, що 47-річну постраждалу було госпіталізовано до Херсону в стані середньої тяжкості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко дав головам РДА термін до вечора, щоб почистити від снігу та льоду двори, тротуари, зупинки громадського транспорту

"Тепло з Польщі для Києва": за 4 дні зібрано вже понад $830 тис

Морози в Україні найближчими днями дещо вщухнуть

Кадрові рішення в НВМК не потребують окремого погодження з Мінветеранів – держустанова

Sigma+ завершила аудит трьох ЖК компанії bUd development у межах програми відновлення

Генсек НАТО, лідери Нідерландів, Фінляндії, Хорватії та Латвії візьмуть участь у Українському сніданку у Давосі

Майже 1,5 тис. карток благодійника УЧХ "Charity" видано у 2025 році

Адвокат, викритий на підбурюванні до підкупу прокурора Офісу генпрокурора, отримав 4,5 років тюрми – САП

Просування окупантів на минулому тижні пришвидшилось за рахунок Гуляйполя та Сіверська – DeepState

Очільники МЗС України та Філіппін домовились про участь Києва у ключових заходах АСЕАН у 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА