Інтерфакс-Україна
13:26 28.04.2023

За майже два місяці з Донецької області вдалося вивезти 370 дітей - Верещук

1 хв читати
За майже два місяці з Донецької області вдалося вивезти 370 дітей - Верещук

Віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук повідомила, що за час дії постанови про примусову евакуацію дітей із Донецької області вдалося евакуювати 370 неповнолітніх українців.

"Постанова спрацювала. За майже два місяці нам вдалося з Донецької області вивести 370 дітей. Цей процес триває", - сказала Верещук в ефірі національного телемарафону в п'ятницю вдень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція про встановлення у дворах багатоквартирних будинків у Києві підземних смітників не набрала необхідних голосів

ВАКС засудив екскерівника "Полтавапаливо" на 3 роки та 4 місяці позбавлення волі

ДПСУ: На українсько-польському кордоні спостерігається накопичення транспортних засобів на виїзд з України

Буданов обговорив з начальником БПМ Польщі двосторонні відносини, зокрема, історичні проблеми

СБУ: Уражено 15-й арсенал ВМФ РФ, базу флоту у Кронштадті та нафтобазу в Усть-Лабінську

В Україні 7-8 червня утримається дощова погода

Мешканець Харківської області загинув внаслідок атаки FPV-дрона

Водій, який вчинив летальну ДТП у Києві, мав 39 порушень ПДР – патрульна поліція

Адвокат заступника голови КМДА Оленича оскаржив дії судді ВАКС у Вищій раді правосуддя

Представники ФБР обговорили з українськими правоохоронцями спільні зусилля у боротьбі з кіберзлочинністю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА