Інтерфакс-Україна
10:04 27.04.2023

Під російськими обстрілами загинуло троє жителів Донеччини за добу

1 хв читати

Троє мирних жителів Донецької області загинуло й ще четверо дістало поранень унаслідок обстрілу з боку російських окупантів за минулу добу, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко в четвер уранці.

"На горлівському напрямку одна людина загинула й одна поранена в Костянтинівці. У місті пошкоджено сім приватних будинків і три багатоповерхівки. У Торецькій громаді пошкоджено дев’ять будинків та інфраструктурний об'єкт. Зафіксовано обстріли Часовоярської і Соледарської громад. На лисичанському напрямку одна людина загинула у Званівці - у селі пошкоджено три будинки. У Ямполі Лиманської громади поранено одну особу та пошкоджено вісім будинків", - написав Кириленко в телеграм-каналі.

За його словами, у середу окупанти завдали п’ятьох ракетних ударів по м. Дружківка, унаслідок чого в місті було пошкоджено п’ять приватних будинків і школу, проте обійшлося без жертв. На волноваському напрямку окупанти тричі обстріляли з артилерії с. Пречистівку Вугледарської громади та двічі з реактивних систем залпового вогню "Град" - сусіднє с. Новоукраїнку.

"На донецькому напрямку одна людина поранена і 10 будинків пошкоджено у Веселому Гаю Курахівської громади. Регулярні обстріли відбувалися в Мар'їнці та Красногорівці. Авдіївка вночі зазнала обстрілу з "Градів", а на ранок - авіаракетного удару", - розповів Кириленко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військовослужбовці зі Швеції та Норвегії вирушили на навчання до Гренландії

Втручання США в ситуацію в Ірані є ймовірним протягом доби – ЗМІ

Енергопостачання Вільнянської громади Запорізької області відновлено за півтора дні – "Запоріжжяобленерго"

Зеленський провів розмову з переговорною групою: Треба активно рухатися щодо документів

Фонд Пінчука проведе низку українських заходів у Давосі з нагоди ВЕФ 2026

Зеленський доручив переглянути правила щодо комендантської години на час холодів

Зеленський анонсував створення штабу координації ситуації в Києві, в енергетиці України буде запроваджено режим НС

Окупанти скинули авіабомби на Таврійське біля Запоріжжя, поранені двоє мешканців – обладміністрація

Данія доправляє в Гренландію передові військові підрозділи у зв'язку з погрозами Трампа

АП ВАКС залишила без змін заставу на 10 млн грн стосовно депутата Волинської облради, якого викрили на хабарі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА