Інтерфакс-Україна
16:58 23.04.2023

ПАРЄ планує провести дебати й ухвалити резолюцію щодо депортації українських дітей до РФ і тимчасово окупованих територій - нардеп Кравчук

2 хв читати
ПАРЄ планує провести дебати й ухвалити резолюцію щодо депортації українських дітей до РФ і тимчасово окупованих територій - нардеп Кравчук

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) планує провести дебати за терміновою процедурою та ухвалити резолюцію щодо депортації українських дітей до Російської Федерації та тимчасово окупованих територій України, повідомила заступниця члена української делегації Євгенія Кравчук (фракція "Слуга народу").

"Вже прибула до Страсбурга, де увесь наступний тиждень працюватиму на весняній сесії ПАРЄ у складі потужної української делегації. Серед найбільш важливих для України пунктів порядку денного: дебати за терміновою процедурою та резолюція щодо примусового переміщення та депортації українських дітей до рф і тимчасово окупованих територій. З онлайн-зверненням до делегатів ПАРЄ із 46 країн виступить Перша леді України Олена Зеленська", - написала вона на своїй сторінці у Facebook у неділю.

Водночас комітет із питань культури ПАРЄ, очолюваний Кравчук, планує провести слухання щодо неможливості участі атлетів, які представляють Росію та Білорусь, на Олімпіаді в Парижі.

"Також плануються дебати із підготовки до 4-го саміту Ради Європи у Рейк’явіку, що відбудеться у травні цього року. Важливими стануть й слухання щодо ролі росії у зростанні напруги в Республіці Молдова. Практичне для нас значення матиме ухвалення резолюції щодо імплементації рішень ЄСПЛ", - уточнила парламентарій.

За її словами, на весняній сесії серед високоповажних гостей можуть виступити Гвюдні Йоуганнессон і Тордіс Гільфадоттір - президент і міністр закордонних справ Ісландії, держави-господаря травневого саміту, а також - президент ЄСПЛ Сіофра О'Лірі.

"З нетерпінням чекаємо на презентацію щорічного звіту від комісара Ради Європи з прав людини пані Дуні Міятович, яка, до речі, нещодавно підготувала всеосяжний документ щодо порушень прав кримських татар. Цікаво, що пленарні засідання РЄ тимчасово відбуватимуться в головній залі Європейського парламенту, що пов'язано з реконструкцією Палацу Європи", - додала Кравчук.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Львівщині сталася ДТП із рейсовим автобусом "Відень — Київ", постраждали дев'ять людей

Свириденко та очільник "Нафтогазу" обговорили питання забезпечення газом, особливо у прифронтових регіонах

Освітній процес у Сумській громаді буде дистанційним до 1 лютого

Морозна погода збережеться в Україні найближчими днями, вночі -15-20°, на півночі місцями -21-24°

За попередніми даними вибух у харківській багатоповерхівці має побутове походження

Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор, доручив розібратися щодо будинків без опалення в Києві та збільшити обсяг імпорту електрики

У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України

Майже 40% закладів освіти на Миколаївщині продовжать роботу в очному режимі, 20% перейдуть на дистанційку

РФ вдарила по підприємствах "Нафтогазу", вночі - по обладнанню з видобутку газу

НВМК планує проведення архітектурних конкурсів на ключові об'єкти та споруди меморіалу після завершення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА