Інтерфакс-Україна
15:31 05.04.2023

Україна і Польща готують новий договір - Дуда

1 хв читати
Україна і Польща готують новий договір - Дуда

Президент Польщі Анджей Дуда заявив про підготовку нового договору між Польщею та Україною.

"Ми працюємо над новим договором між нашими країнами. Майбутнє наповнюватиме змістом цей договір. Ми сподіваємося, що найближчим часом ми зможемо такий договір підписати", - сказав він у середу на пресконференції у Варшаві після переговорів із президентом України Володимиром Зеленським.

Дуда висловив побажання, щоб "українці та поляки не відчували кордону між нами". "Він буде кордоном у політичному розумінні, але ми хотіли б мати дві країни, які співпрацюють, щоб це була спільнота двох братніх сусідніх народів", - сказав він.

Польський президент також відзначив великі можливості для польського бізнесу в Україні. "Україна - велика країна, яка має дуже великі можливості. Я розраховую, що з витісненням агресорів з України відкриються ворота для економічного розвитку між нами", - заявив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА