ДТЕК: Через обстріли зупинилася одна з ТЕС холдингу

Унаслідок російських обстрілів зупинилася робота однієї з теплоелектростанцій енергохолдингу ДТЕК, повідомила пресслужба холдингу.
"Сьогодні внаслідок інтенсивних обстрілів укотре постраждала одна з теплоелектростанцій ДТЕК Енерго. За попередньою інформацією, обійшлося без жертв", ідеться в повідомленні ДТЕК у телеграм-каналі в неділю.
За даними холдингу, через атаку пошкоджено обладнання станції, "внаслідок чого ТЕС припинила виробництво електроенергії".
"Після закінчення обстрілу енергетики зможуть приступити до ліквідації наслідків атаки та відновлення роботи обладнання", - йдеться в повідомленні.
З початку енергетичного терору ТЕС ДТЕК були атаковані 30 разів. Унаслідок цього загинули 3 енергетики ДТЕК, 28 було поранено, нагадали в компанії.