Інтерфакс-Україна
20:41 22.03.2023

У Ржищеві вже 8 жертв атаки безпілотниками, під завалами може бути 4 людини

1 хв читати
У Ржищеві вже 8 жертв атаки безпілотниками, під завалами може бути 4 людини

Кількість жертв нічної атаки випущеними російськими окупантами безпілотниками в м. Ржищів Київської області сягнула восьми, повідомляється на сайті Головного управління ДСНС у Київській області.

"Станом на 18:00 загинули вісім людей, постраждали сім осіб і врятовано одну людину. Ймовірно, під завалами перебувають чотири людини", - йдеться у повідомленні.

На місці трагедії працюють 116 рятувальників та 27 одиниць техніки. Розбір завалів та пошуково-рятувальні роботи продовжуються.

Як повідомлялося, вночі 22 березня в м. Ржищів Київської області внаслідок ворожої атаки частково зруйновано четвертий та п'ятий поверхи двох п'ятиповерхових гуртожитків і триповерховий навчальний корпус професійного ліцею з подальшим горінням. О 6:50 ранку пожежу було ліквідовано.

Удень начальник Головного управління Національної поліції у Київській області Андрій Нєбитов повідомив про сімох загиблих та десятьох постраждалих унаслідок удару. Серед постраждалих, за його словами, одна дитина. Також Нєбитов повідомив, що із трьома людьми немає зв'язку, вони можуть бути під завалами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська і польська незалежність є гарантом свободи та безпеки усіх націй в цій частині Європи – Зеленський

До шістьох людей зросла кількість постраждалих від російських ударів по Запоріжжю – Нацполіція

Рішення ЄС про EUR90 млрд є перемогою для України — Зеленський

Прем'єр Польщі про кредит ЄС для України: Завжди краще мати хоч щось, ніж нічого

Вирішуючи з Україною спільні питання національної пам'яті, ми позбавляємо РФ можливості розділити нас - Навроцький

Україна буде рада бачити польські компанії у відбудові держави – Зеленський

Україна передала партнерам інформацію, де в Білорусі розташований російський "Орєшнік". Вони приймуть рішення, як реагувати

Навроцький дав зрозуміти, що підтримує передачу МіГ-29, якщо Польща отримає від України антидронові технології

Навроцький передав Зеленському враження поляків, що їхня допомога Україні не була належно оцінена

Україна може запропонувати Польщі співпрацю у захисті від дронів та морській безпеці - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА