08:35 20.03.2023

Обрати президента Чорногорії в першому турі не вдалося

1 хв читати
Обрати президента Чорногорії в першому турі не вдалося

Жодному з кандидатів на президентських виборах у Чорногорії в неділю не вдалося набрати необхідних більш ніж половину голосів виборців, 2 квітня в країні пройде другий тур, у якому візьмуть участь фаворити першого туру - нинішній президент Міло Джуканович і представник руху "Європа зараз" економіст Яков Мілатович.

Телерадіокомпанія РТЦГ із посиланням на чорногорський Центр моніторингу повідомляє, що на підставі підрахунку 90% голосів виборців за Джукановича віддали голоси 35,3% виборців, а за Мілатовича - 29,1%.

Явка на виборах становила 63,6%.

Президентство в Чорногорії має здебільшого церемоніальний характер, проте результати виборів матимуть велике значення в контексті політичної ситуації в країні та в Європі, адже партія, чий кандидат зрештою виграє посаду президента, може отримати значну підтримку на парламентських виборах у червні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа залишить лише 294 співробітники USAID із понад 10 тис у всьому світі - ЗМІ

На Мюнхенській безпековій конференції звучатиме меседж "Мир через силу" – посли G7

Адміністрація Трампа розпустила оперативну групу KleptoCapture з боротьби з російськими олігархами - ЗМІ

Трамп підписав указ із санкціями проти Міжнародного кримінального суду - Білий дім

Келлог зустрівся з послом України в США Маркаровою і військовим аташе Кременецьким

Голова МЗС Польщі Сікорський сподівається, що РФ не буде винагороджена за агресію

В Києві чутно роботу ППО

Майже 150 окупантів знешкоджено на покровському напрямку з початку доби – Генштаб ЗСУ

Лідер панівної партії Гренландії заявив про намір якнайшвидше провести референдум про незалежність

Нідерланди передають Україні мобільну лабораторію для допомоги у розслідуванні воєнних злочинів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА