Інтерфакс-Україна
13:12 16.03.2023

План уряду на 2023 рік передбачає створення умов для розвитку власного виробництва безпілотників

1 хв читати
План уряду на 2023 рік передбачає створення умов для розвитку власного виробництва безпілотників

План пріоритетних дій уряду України на 2023 рік передбачає створення умов для розвитку власного виробництва безпілотних літальних апаратів.

Зокрема, згідно з розпорядженням уряду №221 від 14 березня, безпеку та оборону визначено як одні з пріоритетних напрямів на 2023 рік.

Згідно з планом пріоритетних дій, до жовтня Міністерство оборони має створити Інтегровану військову кадрову політику відомства, з урахуванням досвіду бойових дій і принципів, прийнятих у Збройних силах держав-членів НАТО.

Також до липня має бути створено Операційний центр кібербезпеки Міноборони.

Крім того, впродовж року передбачається задоволення потреб сил безпеки та оборони у відповідних типах безпілотних літальних апаратів, зокрема власного виробництва.

З огляду на це передбачається створення умов для розвитку власного виробництва безпілотних літальних апаратів, зокрема в межах реалізації проєкту "Армія дронів".

Як повідомлялося, 14 березня Кабмін затвердив план пріоритетних дій уряду на 2023 рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

Україна синхронізувала санкції з Великою Британією, а також застосувала обмеження відповідно до резолюцій Радбезу ООН

Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси

Китай зростив об’єм імпорту російських енергоресурсів – Зеленський

Загиблий у Києві – 71-річний чоловік, його дружина у важкому стані в лікарні, постраждало 32 людини – поліція

Помірний, а іноді й значний сніг очікується в Україні у найближчі дні

Україну атакували 40 ракет та 519 БпЛА, знешкоджено 503 цілі, є влучання 10 ракет – ПС ЗСУ

Зеленський взяв на переговори із Трампом Умєрова, Гнатова, Соболєва, Кислицю та Бевза

Зеленський про діалог із суспільством щодо умов миру: в кінці-кінців є референдум, є вибори

Співробітники Управління держохорони чинять спротив працівникам НАБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА