Інтерфакс-Україна
13:03 23.02.2023

Кремль готує населення РФ до затяжного конфлікту - Генштаб ЗСУ

1 хв читати
Кремль готує населення РФ до затяжного конфлікту - Генштаб ЗСУ

Кремль готує населення країни до тривалого конфлікту в Україні, водночас у суспільстві РФ зростає занепокоєння про майбутнє країни, заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України бригадний генерал Олексій Громов.

"Кремль готує населення до затяжного конфлікту. На тлі відвертої невизначеності в заявах керівництва РФ, зростання економічної кризи та очікування чергової хвилі мобілізації в суспільстві зростає занепокоєння щодо майбутнього РФ і поширюються думки про невиправданість цілей "спеціальної військової операції" щодо ціни, яку доведеться за це заплатити", - сказав він на брифінгу в Military Media Center у четвер.

У Генштабі також зазначили, що хоча керівництво Кремля стверджує, що цілі так званої "СВО" не змінилися, вони не дають відповіді, як цих цілей буде досягнуто.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна синхронізувала санкції з Великою Британією, а також застосувала обмеження відповідно до резолюцій Радбезу ООН

Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси

Китай зростив об’єм імпорту російських енергоресурсів – Зеленський

Загиблий у Києві – 71-річний чоловік, його дружина у важкому стані в лікарні, постраждало 32 людини – поліція

Помірний, а іноді й значний сніг очікується в Україні у найближчі дні

Україну атакували 40 ракет та 519 БпЛА, знешкоджено 503 цілі, є влучання 10 ракет – ПС ЗСУ

Зеленський взяв на переговори із Трампом Умєрова, Гнатова, Соболєва, Кислицю та Бевза

Зеленський про діалог із суспільством щодо умов миру: в кінці-кінців є референдум, є вибори

Співробітники Управління держохорони чинять спротив працівникам НАБУ

Україна посилається на правила ЄС у мирному плані, бо ми є майбутнім членом союзу – Зеленський щодо питань мови та релігії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА