Інтерфакс-Україна
21:01 19.02.2023

США мають намір запровадити новий пакет санкцій до оборонного та енергетичного сектора РФ

1 хв читати
США мають намір запровадити новий пакет санкцій до оборонного та енергетичного сектора РФ

Адміністрація президента США Джо Байдена до річниці російського вторгнення в Україну планує запровадити нові санкції щодо ключових галузей промисловості РФ, повідомляє Bloomberg.

"Адміністрація президента Джо Байдена планує запровадити новий експортний контроль та нову групу санкцій проти Росії, націлених на ключові галузі економіки через рік після того, як Володимир Путін розпочав вторгнення в Україну", - йдеться у повідомленні агентства у неділю.

За даними агентства, заходи будуть спрямовані проти оборонного та енергетичного секторів Росії, фінансових установ та кількох осіб. Очікується також, що США та союзники зосередять свою увагу на запобіганні ухиленням від санкцій та обходу санкцій, а також на перериванні підтримки, яку Росія отримує від третіх країн.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ затримала завуча школи у Краматорську за коригування ворожих обстрілів

Генпрокурор: "директор" кримського музею отримав заочну підозру за викрадення майже 11 тис. експонатів з Херсону

Стало відомо про смерть двох людей в Херсоні внаслідок атаки 13 квітня – МВА

Зеленський нагородив Балаяна орденом Ярослава Мудрого IV ступеня – указ

Росіяни вдарили по Слов'янську, одна людина поранена, зруйновано історичну пам'ятку – МВА

У Черкасах 4 постраждалих через нічну атаку російських БпЛА – ДСНС

Ворог вночі атакував портову інфраструктуру на Дунаї, постраждалих немає – АМПУ

Петиція до Кабміну про демобілізацію чоловіків 55+, які набули права на цивільну пенсію набрала лише 165 голосів

В одному з районів Києва виявили бойову частину російської ракети "Іскандер" – поліція

На фронті зафіксувано 212 зіткнень за минулу добу, 42 бої були на покровському напрямку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА