Інтерфакс-Україна
10:42 16.02.2023

Глава МЗС Ізраїлю Елі Коен відвідав Бучу

1 хв читати

Міністр закордонних справ Ізраїлю Елі Коен відвідав у четвер Бучу Київської області, повідомив посол Ізраїлю Михайло Бродський.

"Відвідуємо Бучу", - написав Бродський у твіттері у четвер уранці, позначивши у повідомленні Коена та проілюструвавши допис спільними фотографіями з главою ізраїльського зовнішньополітичного відомства, зробленими на вулицях міста.

Як повідомлялося, Коен прибув до Києва з візитом у четвер. Це перший візит ізраїльського високопосадовця до України з початку повномасштабного вторгнення РФ.

 

ОСТАННЄ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА