Інтерфакс-Україна
16:48 13.02.2023

Багатотисячні акції протесту відбуваються в Ізраїлі через проєкт судової реформи

1 хв читати

Близько 70 тис. людей вийшли на акцію протесту проти судової реформи у понеділок в Єрусалимі, і ще десятки тисяч демонстрантів зібралися в інших містах країни, повідомляють ізраїльські ЗМІ.

У Єрусалимі демонстранти зібралися в колону і попрямували до будівлі парламенту. Протестувальники біля будівлі кнесета скандують: "Ні диктатурі", "Ганьба" та "Іди у відставку".

За оцінкою поліції, такої багатолюдної акції в країні не було вже багато років. ЗМІ зазначають, що при цьому демонстрація проводиться у будній день, коли багато людей працюють і не можу приєднатися до протестувальників.

Безпеку у місті забезпечують близько 500 поліцейських.

Раніше у понеділок комісія кнесета за законодавством затвердила до першого читання два законопроєкти судової реформи: про зміну складу комісії з обрання суддів, а також про позбавлення судової системи права скасовувати Основні закони, які регулюють основні сфери життя в країні.

В опозиції закликали прем'єра Беньяміна Нетаньягу відмовитися від проведення цієї реформи. Колишній прем'єр Яїр Лапід заявив, що "юридична реформа розриває Ізраїль", а колишній міністр оборони Бені Ганц закликав урядову коаліцію сконцентрувати увагу на питаннях безпеки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Зеленський візьме участь в засідання групи в форматі "Рамштайн"

Російські БпЛА атакували Полтавщину: є постраждалий, пошкоджено підприємства та енергетичну інфраструктуру

Окупанти за добу втратили 1370 осіб та 434 од. спецтехніки – Генштаб

18 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Україна та Нідерланди запускають виробництво українських безпілотних систем у межах програми Build with Ukraine – Федоров

Звільнені з полону українці зможуть безкоштовно відновити водійські документи протягом року після повернення – МВС

Трамп і Пезешкіан підписали меморандум про взаєморозуміння між США та Іраном – ЗМІ

Федеральна торговельна комісія США подала позов проти української ІТ-компанії Genesis Tech

На Сумщині внаслідок атаки БпЛА загинув чоловік, пошкоджено житловий будинок – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 207 ворожих атак – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА