Інтерфакс-Україна
08:04 06.02.2023

Двоє дітей, незаконно депортованих із Луганської області в Росію, повернулися в Україну

1 хв читати

Двох неповнолітніх дівчат-підлітків повернули в Україну після депортації з Луганської області в Росію, повідомили в Мінреінтеграції.

"За сприяння Мінреінтеграції в Україну вдалося повернути ще двох дітей, незаконно вивезених на територію держави-агресора. Дівчат тринадцяти та п'ятнадцяти років взяла на піклування та забрала додому їхня старша сестра. Сім'я зараз перебуває на Волині", – йдеться у повідомленні у телеграм-каналі. відомства.

У Мінреінтеграції уточнили, що двох молодших сестер разом із мамою було депортовано з Луганської області до Рязані. У Росії мама померла і діти потрапили в притулок.

"До Мінреінтеграції звернулася їхня старша сестра, яка зі своєю сім'єю встигла евакуюватися у Волинську область. Усі разом пройшли шлях від оформлення опіки над дівчатами до їхнього повернення на Батьківщину", – сказано у повідомленні.

Зазначається, що робота щодо повернення дітей тривала близько півтора місяця.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Київ планує збільшити потужності розподіленої генерації на понад 100 МВт

Сибіга у Давосі: Є підтвердження надання додаткової допомоги нашим енергетикам

У Давосі ЄС і США обговорили Україну, безпеку та торгівлю

Свириденко доручила перевірити соцзаклади на наявність електроенергії, пального для генераторів і харчування

Сибіга та генсек Ради Європи обговорили механізми відповідальності РФ у Давосі

Зеленський попередив про можливі нові масовані удари РФ

Уряд має прийняти цього тижня рішення щодо додаткових щомісячних виплат енергетикам - Зеленський

DeepState фіксує продовження просування ворога в Покровську

Опорні "Пункти незламності" зможуть працювати понад 48 год. безперервно, матимуть запас води і електроенергії - Свириденко

Зеленський погодив призначення П.Єлізарова заступником командувача ПС ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА