Інтерфакс-Україна
07:39 27.01.2023

Російські окупанти обстріляли три громади Нікопольського району

1 хв читати
Російські окупанти обстріляли три громади Нікопольського району

Російські окупанти обстріляли три громади Нікопольського району, повідомив голова РВА Євген Євтушенко.

"Майже весь день, поки на територію України летіли крилаті ракети армії Росії, окупанти накривали вогнем РСЗВ та ствольної артилерії прибережні населені пункти Нікопольського району. Постраждали Мирівська, Марганецька та Червоногригорівська ТГ: пошкоджено будівлі сільгосппідприємства, три приватні житлові будинки, лінії газо- та електромережі", - написав він у телеграм-каналі.

За його словами, мешканці не постраждали.

Глава РВА також повідомив, що в межах інших територій району день пройшов без обстрілів і надзвичайних ситуацій.

Водночас, за словами Євтушенка, замість знищених кілька тижнів тому РСЗВ у противника з'явилися нові.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко: напрацьовується механізм звітування міського голови про свою діяльність перед громадою шляхом відкритої зустрічі

До 32 людей, серед них – 5 дітей, зросла кількість постраждалих від удару окупантів по Запоріжжю – ДСНС

У Чугуєві оголошено день жалоби за загиблими внаслідок нічного удару

Зеленський: Частина оточення Путіна хоче зупинити війну через стан економіки РФ

Троє загиблих, 22 постраждалих внаслідок нічних масованих ударів по Чугуєву та Харкову

ППО України збила 146 з 166 ворожих БпЛА, зафіксовано влучання двох авіаракет та 17 ударних БпЛА на 18 локаціях

Окупанти за добу втратили 1370 осіб та 386 од. спецтехніки – Генштаб

9 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Сибіга привітав нового главу МЗС Еквадору з призначенням

На фронті відбулось 213 боїв за добу, найбільше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА