Інтерфакс-Україна
07:35 27.01.2023

Росіяни обстріляли дві громади Сумської області

1 хв читати
Росіяни обстріляли дві громади Сумської області

Російські війська у четвер обстріляли дві громади Сумської області, повідомив ексголова ОВА Дмитро Живицький.

"Протягом дня росіяни обстріляли Білопільську та Великописарівську громади. У всіх випадках без жертв і постраждалих", - написав він у телеграм-каналі.

Зокрема, Білопільську ворог обстріляв двічі. По Павлівці противник відкривав вогонь із мінометів (11 прильотів), а також із гранатомета (6 прильотів) обстріляли Волфине.

Великописарівську громаду росіяни обстріляли з міномету, 2 прильоти.

"Жодних ударних угруповань чи додаткового скупчення ворожих військ біля кордонів Сумщини наразі немає", - уточнив Живицький.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: противник намагається покращити своє тактичне положення, але зазнає значних втрат

Кличко: напрацьовується механізм звітування міського голови про свою діяльність перед громадою шляхом відкритої зустрічі

До 32 людей, серед них – 5 дітей, зросла кількість постраждалих від удару окупантів по Запоріжжю – ДСНС

У Чугуєві оголошено день жалоби за загиблими внаслідок нічного удару

Зеленський: Частина оточення Путіна хоче зупинити війну через стан економіки РФ

Троє загиблих, 22 постраждалих внаслідок нічних масованих ударів по Чугуєву та Харкову

ППО України збила 146 з 166 ворожих БпЛА, зафіксовано влучання двох авіаракет та 17 ударних БпЛА на 18 локаціях

Окупанти за добу втратили 1370 осіб та 386 од. спецтехніки – Генштаб

9 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Сибіга привітав нового главу МЗС Еквадору з призначенням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА