Інтерфакс-Україна
07:52 26.01.2023

У середу окупанти завдали 60 ударів по Сумській області

1 хв читати
У середу окупанти завдали 60 ударів по Сумській області

У середу окупанти завдали 60 ударів по Білопільській, Есманьській, Глухівській, Зноб-Новгородській громадах, повідомляє ексголова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

"По Есманьській громаді противник бив із САУ, 19 прильотів. А також у бік прикордоння відкривав 7 автоматних черг", - написав Живицький у телеграм-каналі.

Білопільську громаду ворог обстріляв із артилерії, було зафіксовано 20 прильотів.

Глухівська громада була обстріляна з мінометів, 13 прильотів.

Також під мінометним вогнем була Зноб-Новгородська громада, 8 прильотів.

"У всіх випадках без постраждалих і руйнувань", - зазначив ексголова ОВА.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський сьогодні зустрінеться з Мером, Макроном та Стармером – ЗМІ

Президент Румунії покладає відповідальність за інцидент з морським дроном на Росію як державу-агресора

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки – Генштаб

Зовнішнє електропостачання ЗАЕС відновлено після 15-годинного відключення – МАГАТЕ

Кабмін прогнозує зростання ВВП України на 1,3% або 4,5% в залежності від сценарію

Росія атакувала українські пошуково-рятувальні судна, є постраждалі – Кулеба

Україна залишатиметься головним пріоритетом ЄБРР – щорічні збори

Є накопичення транспортних засобів на українсько-польському кордоні, вільно на ПП Смільниця та Нижанковичі

Росіяни поцілили у маршрутку в Запорізькій області: загинув 56-річний водій

У Запоріжжі число постраждалих від російського обстрілу збільшилось до трьох людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА