Інтерфакс-Україна
21:10 25.01.2023

Ворог посилює тиск на бахмутському та вугледарському напрямках, тривають важкі бої

1 хв читати
Ворог посилює тиск на бахмутському та вугледарському напрямках, тривають важкі бої

Ворог посилює тиск на бахмутському та вугледарському напрямках Донецької області, інтенсивність боїв зростає, заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

"Тривають важкі бої. Противник кидає у бій значну кількість особового складу, озброєння та військової техніки, намагаючись прорвати нашу оборону, несе значні втрати, але не відмовляється від своїх планів. Інтенсивність боїв зростає", - написала вона у телеграм-каналі.

Маляр зазначила, що зараз на Донбасі проти їхньої переваги у кількості бійців та озброєнні перевага українських сил у професіоналізмі військового командування та мужності воїнів.

"Шлях до нашої перемоги важкий. Але ми його пройдемо. І переможемо", - додала вона.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА