Інтерфакс-Україна
13:13 23.12.2022

Унаслідок ворожого обстрілу Херсону в п'ятницю загинули двоє людей

1 хв читати
Унаслідок ворожого обстрілу Херсону в п'ятницю загинули двоє людей

 Унаслідок чергового ворожого обстрілу Херсону у п'ятницю вранці загинули двоє місцевих жителів, пошкоджено будинки та об'єкти критичної інфраструктури, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"Уранці 23 грудня внаслідок чергового обстрілу військовослужбовцями РФ міста Херсону загинуло двоє місцевих мешканців. Пошкоджено житлові будинки, об’єкти критичної інфраструктури", - йдеться у повідомленні відомства у телеграм-каналі.

У прокуратурі повідомляють, що за попередніми даними, ворог атакував місто реактивними системами залпового вогню.

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Для належного розслідування воєнних злочинів проводяться необхідні слідчі дії, на місцях працюють прокурори, слідчі та експерти.

"Обстріли міста не вщухають", - зазначається у повідомленні Офісу генпрокурора.

Джерело: https://t.me/pgo_gov_ua/8345?single

ОСТАННЄ

П'ятеро загиблих, 11 постраждалих у Харківській області внаслідок обстрілів протягом доби

Ощадбанк відкрив перший бізнес-хаб у Києві

З Данії екстрадовано житомирянина – співорганізатора незаконного грального бізнесу

Сирський наголосив на важливості адаптації військовослужбовців на початку БЗВП для протидії СЗЧ

На Львівщині група осіб напала на учасників ансамблю "Гуцулія", які поверталися з туру за кордоном

Зеленський, Мерц та Макрон зустрінуться у Стармера, щоб обговорити примуси України з боку США до умов РФ, - ЗМІ

Кількість травмованих в Чернігові після обстрілу зросла до трьох, є постраждала в Семенівці – ОВА

СБУ затримала ворожу інформаторку, яка шпигувала за колонами ЗСУ на Миколаївщині

Сім лідерів країн ЄС у листі до фон дер Ляєн та Кошти заявили про підтримку репараційного кредиту Україні з ухваленням рішення у грудні

Ворог 29 разів обстріляв населені пункти Донеччини за минулу добу, з лінії фронту евакуйовано 90 людей, у тому числі 12 дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА