Інтерфакс-Україна
17:22 07.12.2022

Посол США відвідала Львівську область

1 хв читати
Посол США відвідала Львівську область

Посол США Бріджит Брінк побувала на Львівщині вперше з часу її призначення главою американської дипломатичної місії в Україні, повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"Зустрівся з надзвичайним та повноважним послом США в Україні Бріджит Енн Брінк. Це перший візит пані посла до Львівської області з часу її призначення главою американської дипломатичної місії в Україні. Ознайомив пані посла із ситуацією в енергетичній галузі Львівської області після масованих ракетних ударів Росії по території нашої держави", - написав він у фейсбуці.

Козицький також розповів послу про необхідність облаштування в області місць, де зможуть у належних умовах перебувати люди з уразливих категорій, оскільки соціальні установи області наразі перевантажені.

"Потребуємо підтримки у медичній сфері, адже Львівщина - єдина область, яка щодня приймає евакуаційні потяги, тож кількість населення в області і навантаження на медзаклади зросли в рази. Зважаючи на те, що окупант продовжує прицільно бити по енергетичних об‘єктах, маємо велику потребу у генераторах, теплових гарматах та інших пристроях, які допоможуть пройти цей опалювальний сезон у теплі і на зв‘язку", - наголосив голова ОВА.

У свою чергу посол заявила, що партнерство з Україною дуже важливе для США, тому США готові й надалі підтримувати Україну, скільки це потрібно.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА