19:21 20.11.2022

Роботу в Україні втратили 5 млн людей, близько 7 млн покинули країну

2 хв читати

Збройна агресія Росії позбавила 5 млн людей в Україні роботи, через бойові дії країну покинули вже близько 7 млн осіб, повідомила заступниця міністра економіки Тетяна Бережна на Польсько-українському економічному форумі, що відбувся наприкінці цього тижня.

"Війна руйнує ринок праці України. Бойові дії продовжуються там, де було зайнято 10 млн осіб. Щонайменше 5 млн людей втратили роботу. У боях загинули сотні робітників. Істотно виріс рівень безробіття", - цитує Мінекономіки на сайті слова Бережної на дебатах з питань соціальної політики та викликів у контексті війни в Україні.

За її словами, саме тому серед ключових пріоритетів роботи уряду – стабілізація та відновлення економіки, розвиток ринку праці, повернення додому громадян і створення нових робочих місць.

Серед програм, спрямованих на вирішення цих проблем, заступниця міністра назвала доступне кредитування для бізнесу, релокацію підприємств з небезпечних територій у відносно безпечні, грантову підтримку розвитку підприємництва - "Еробота", залучення безробітних до суспільно корисних робіт у рамках проєкту "Армія відновлення", програми допомоги з часткового безробіття.

"Ми розуміємо, що на шляху відновлення України, повернення наших людей перед нами стоять великі виклики та завдання. Сподіваємося, що міжнародні партнери підтримають нас у цьому, зокрема, і наш добрий друг Польща, в якій майже 1,5 млн українців зараз перебувають за програмою тимчасового захисту, ми прагнемо повернути додому всіх наших громадян, змушених виїхати через війну", - сказала Бережна.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада має намір заборонити під час війни розголошення окремих відомостей із судових рішень

Кількість ворожих атак на фронті зросла до 79, окупанти авіаударами зрівнюють із землею Вовчанськ

Кількість жертв російського ракетного удару по Одесі 29 квітня збільшилася до восьми - у лікарні померла чотирирічна дівчинка

Визначених Укренерго лімітів вистачить Києву 24 травня в середньому на 76% потреб, діятимуть графіки відключень

Рада має намір дозволити банкам розкривати банківську таємницю на запити Мін'юсту і нотаріусів

Активні бойові зіткнення в районах Кліщіївки й Андріївки тривають - ОСУВ "Хортиця"

Прем'єр Греції підтвердив свою участь у Саміті миру

Рада має намір дати можливість засудженим працювати на підставі цивільно-правових договорів

Прем'єр-міністр Норвегії підтвердив участь країни в Саміті миру

Рада має намір розвантажити Київський міський окружний адміністративний суд від накопичених судових справ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА