Найжорстокіші бої точаться на Донеччині

Під час засідання Ставки верховного головнокомандувача в середу обговорювали бої на передовій, зокрема в Донецькій області, де тривають найжорстокіші бої, сказав у відеозверненні президент України Володимир Зеленський.
"Хочу відзначити бійців 10 окремої гірничо-штурмової бригади та 79 окремої десантно-штурмової бригади за стійкість під час відбиття атак ворога саме там, на Донбасі. Там у ці дні особливо важко – десятки російських атак щодня. Наші хлопці стоять міцно та не здають жодного сантиметра. Це справжній героїзм", - сказав він.
За його словами, "розглянули на Ставці ситуацію й на інших напрямках: Харківщина, Луганщина, південь країни, ситуацію на наших кордонах. Усюди зміцнюємо позиції та працюємо на ключову мету – повне звільнення всієї української землі".