Інтерфакс-Україна
17:09 31.10.2022

ЦНАПи Києва з 1 листопада скасовують запис на конкретний час

1 хв читати
ЦНАПи Києва з 1 листопада скасовують запис на конкретний час

Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) Києва з вівторка, 1 листопада, скасовують можливість запису на конкретний час прийому, повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації.

"Відзавтра заявників прийматимуть за електронною чергою, що формуватиметься у приміщеннях ЦНАПів. Усі, хто мав запис, будуть прийняті першочергово", - йдеться у повідомленні, оприлюдненому у понеділок.

При цьому зазначається, що у разі відсутності світла ЦНАПи не надають послуг, пов'язаних із роботою електронних систем/реєстрів, а саме:

  • паспортні послуги (крім вклеювання фото у паспорт громадянина України 25, 45 років);
  • реєстрація майна;
  • реєстрація бізнесу;
  • витяги з Державного земельного кадастру;
  • послуги при народженні дитини;
  • послуги в будівельній сфері;
  • Є-Декларація.

У разі оголошення повітряної тривоги до початку робочого дня ЦНАП починає працювати через 30 хвилин після закінчення повітряної тривоги. У разі оголошення повітряної тривоги під час робочого дня всі співробітники та відвідувачі переходять до найближчого укриття та відновлюють роботу через 10 хвилин після відбою повітряної тривоги.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом

Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару

У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"

Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін

Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки

США призупиняють імміграційні візи для громадян 75 країн, включаючи РФ та Білорусь

Екс-секретар РНБО Литвиненко розпочав дипломатичну місію у Сербії

Свириденко провела нараду щодо захисту енергосистеми

Мобільні теплопункти УЧХ продовжують працювати в Києві та області

Європарламент висловив підтримку Гренландії та Данії й розкритикував заяви США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА