Інтерфакс-Україна
11:22 25.10.2022

Дедалі більше українців переконані, що РФ не застосує ядерну зброю – соцопитування "Рейтингу"

2 хв читати
Дедалі більше українців переконані, що РФ не застосує ядерну зброю – соцопитування "Рейтингу"

Дві третіх опитаних українців не вірять, що Росія може застосувати ядерну зброю проти України, ще більше не вірять у можливість ядерного удару по країнах НАТО, свідчать результати соціологічного опитування "Ставлення українців до іноземних країн", проведеного соціологічною групою "Рейтинг" 8-9 жовтня.

Лише 2% опитаних однозначно ствердно відповіли на запитання, чи вважають вони, що РФ може застосувати ядерну зброю по Україні, 24% відповіли "скоріше так", 47% "скоріше ні" та 18% - "однозначно ні".

На запитання, чи застосує РФ ядерну зброю по країнах НАТО, 2% відповіли "однозначно так", 9% "скоріше так", 34% "скоріше ні" та 50% - "однозначно ні".

Водночас порівняно з опитуванням у квітні серед українців суттєво зросла впевненість у тому, що РФ не завдасть ядерного удару по Україні та НАТО. Тоді в ударі РФ по Україні були переконані 4% респондентів, "скоріше так" відповідали 37% опитаних, "скоріше ні" 40% і "однозначно ні" 12%. В ударі по країнах НАТО у квітні були переконані 3% опитаних, "скоріше так" відповідали 20%, "скоріше ні" 44%, "однозначно ні" 27%.

До того, порівняно з початком березня, частка переконаних у застосуванні РФ ядерної зброї зростала.

Під час дослідження методом CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing – телефонне інтерв'ю з використанням комп'ютера) було опитано 1000 респондентів віком від 18 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше ніж 3,1%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заяви Путіна свідчать про плани відмовитися від тиші на фронті, треба на нього тиснути і вводити санкції – Зеленський

Зеленський: У час Рамадану може з'явитись можливість почати робити сильні дипломатичні кроки заради миру

Окупанти вдарили по Харкову БпЛА, без постраждалих

Трамп позитивно оцінив заяви Путіна про перемир’я і заявив, що має на нього важелі впливу

Рада Європи ухвалила Конвенцію про захист професії адвоката

Україна вірогідно виходить із Курської області РФ під тиском США

Чехія готова профінансувати оновлення двох лікарень на Дніпропетровщині – очільник ОВА

У Покровську дістали поранення шестеро людей, серед них 15-річний підліток

Україна проінформувала ключових європейських партнерів про результати перемовин у Джидді – Жовква

Українські нардепи та економісти відзначають контроверсійність вимог Путіна усунути причини війни і закликають донатити на ЗСУ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА