Інтерфакс-Україна
19:20 23.10.2022

Зв'язку у Херсоні немає, окупанти руйнують цифрову інфраструктуру у місті

1 хв читати
Зв'язку у Херсоні немає, окупанти руйнують цифрову інфраструктуру у місті

Заступник голови парламентського комітету з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко (фракція "Слуга народу") повідомив про відсутність зв'язку у тимчасово окупованому Херсоні

"Херсон зараз знаходиться не на зв’язку, росіяни брешуть у публічному просторі що начебто відбуваються профілактичні роботи у місті Херсон. Судячи з того що я чую від колег зв’язківців, росіяни, та зрадники, руйнують цифрову інфраструктуру яка колись була захоплена. Знімають обладнання, вивозять його за річку Дніпро, вирізають дроти, для того щоб після того як місто буде звільнено, було вкрай важко відновити зв’язок", - написав Федієнко у своєму телеграм-каналі ввечері в неділю.

За його словами, саме через ці причини відсутній як мобільний, так і фіксований зв'язок.

"Також це може свідчить про те що росіяни бояться, що коли вони будуть намагатись відбивати наступ наших збройних сил України на місто, їх локації пересування та все інше будуть передаватись мешканцями Херсону до збройних сил України", - наголосив Федієнко.

Він зазначив, що після того, як ЗСУ звільнять місто, операторам потрібно готуватися відновлювати мережі у Херсоні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ почала застосовувати новий тип ударних безпілотників на півдні України – "Флеш"

Авіакатастрофа Су-24М сталася на Хмельниччині, обидва льотчики загинули

Зеленський сподівається на ще одну зустріч з Трампом у середу

Власюк про санкційний пакет Канади: Його логіка полягає в одночасному перекритті фінансових каналів, криптоінфраструктури та морської логістики

Україна та Албанія підписали угоду про міжнародне автомобільне сполучення

Новий британський пакет санкцій важливий тим, що одночасно націлений на три ключові елементи російської воєнної машини – Власюк

Зеленський і президент Кенії обговорили інвестиції, продовольчу безпеку та можливість спільних проєктів

Зеленський і Стармер обговорили реалізацію домовленостей, яких досягли під час зустрічі G7 – Україна

Зеленський заявив про готовність України й надалі співпрацювати з ОАЕ: Щоб наші народи ставали сильнішими

DeepState: Ситуація навколо Костянтинівки йде найважчим сценарієм – противник вийшов на окраїни міста з усіх сторін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА