Інтерфакс-Україна
07:39 20.10.2022

У Києві 20 жовтня замість тролейбусів для економії е/е їздитимуть автобуси

1 хв читати
У Києві 20 жовтня замість тролейбусів для економії е/е їздитимуть автобуси

У Києві 20 жовтня замість тролейбусів з метою економії електроенергії їздитимуть автобуси, повідомив мер міста Віталій Кличко.

"У четвер, 20 жовтня, з метою економії електроенергії в місті, на 21 із 38 тролейбусних маршрутів вийдуть автобуси", - написав Кличко у телеграм-каналі.

Він зазначив, що з переліком маршрутів, де відбудеться заміна транспорту, можна ознайомитись на сайті міської влади.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: противник намагається покращити своє тактичне положення, але зазнає значних втрат

До 32 людей, серед них – 5 дітей, зросла кількість постраждалих від удару окупантів по Запоріжжю – ДСНС

За добу одна людина загинула, ще 5 людей – серед них дитина, постраждали від обстрілів окупантів по Сумщині – ОВА

У Чугуєві оголошено день жалоби за загиблими внаслідок нічного удару

Троє загиблих і 25 постраждалих внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Ворог обстріляв Херсонщину, 13 людей постраждали і одна загинула

Зеленський: Частина оточення Путіна хоче зупинити війну через стан економіки РФ

Троє загиблих, 22 постраждалих внаслідок нічних масованих ударів по Чугуєву та Харкову

ППО України збила 146 з 166 ворожих БпЛА, зафіксовано влучання двох авіаракет та 17 ударних БпЛА на 18 локаціях

Окупанти за добу втратили 1370 осіб та 386 од. спецтехніки – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА