11:19 17.10.2022

Україна працює для зупинення постачання іранської зброї в РФ - Арахамія

1 хв читати
Україна працює для зупинення постачання іранської зброї в РФ - Арахамія

Україна працює з країнами-сусідами через дипломатичні канали, щоб зупинити логістичні коридори постачання зброї з Ірану до Росії, заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"...щодо Ірану, то ми уже працюємо через дипломатичні канали з країнами-сусідами, щоб зупинити всі наявні логістичні коридори", - написав Арахамія в телеграм-каналі.

"Завдяки дронам-камікадзе Росії вдалося: вчергове показати терористичну сутність своєї держави; ще раз нагадати всьому світу, з ким ми маємо справу; дати нам додаткові аргументи для пришвидшення постачання зброї", - зазначив голова фракції.

Він наголосив, що росіяни так і не зрозуміли, що терором війни не виграють, і своїми діями лише прискорюють свою поразку.

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА