12:16 12.10.2022

Окупанти намагаються відправити українських громадян із Херсонщини до Криму, щоб використати їх як заручників

1 хв читати
Окупанти намагаються відправити українських громадян із Херсонщини до Криму, щоб використати їх як заручників

Російська окупаційна влада намагається відправити українських громадян із Херсонської області до Криму, щоб після звільнення регіону Збройними силами України використати їх як заручників, заявив депутат Херсонської облради Сергій Хлань.

"Окупанти примусово надсилають у свої адміністрації плани з вивезення дітей, батьків та людей похилого віку, нібито посилаючись на питання безпеки. Але ми розуміємо, що це є не більше ніж примусовою депортацією у світлі деокупації Херсонщини", - сказав Хлань на онлайн брифінгу у Медіацентрі "Україна" (Львів) у середу.

Він нагадав, що таке відбувалося на Харківщині, коли дітей із тимчасово окупованої території відправили до Росії, а після деокупації дітей батькам не повертають.

За словами Хланя, крім того, окупанти фактично стримують виїзд жителів області з окупованої території. Він розповів, що загарбники наразі запровадили для цього систему електронних перепусток, попри те, що у багатьох населених пунктах немає інтернету. Хлань зазначив, що за добу наразі можуть виїхати лише по 20-30 осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Запуск американського телескопа для вивчення процесу виникнення Всесвіту перенесено на 7 березня - NASA

Пентагон продовжує кібероперації проти РФ, припинення військової допомоги Україні не підтверджується - ЗМІ

Понад тисячу людей евакуювали через природну пожежу в Японії

ПС ЗСУ: вночі збито 65 з 99-ти ворожих БпЛА, 32 безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

Зеленський зрештою погодиться на перемовини, переконаний Венс

Мінкультури обговорило з регіональними медіа підтримки через припиненням фінансування американськими партнерами

П'ять людей постраждало внаслідок ворожих обстрілів Херсонщини - Прокудін

Генштаб ЗСУ: за минулу добу відбулося 101 бойове зіткнення, найгарячіше – на покровському та курському напрямках

Війська РФ за добу втратили 1340 осіб та 101 од. техніки - Генштаб

Внаслідок збитих ворожих БпЛА пошкоджена АЗС у Дніпровському районі – глава Дніпропетровської ОВА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА