Інтерфакс-Україна
14:39 09.10.2022

ЗСУ звільнили понад 1170 кв. км української території на Херсонському напрямку

1 хв читати
ЗСУ звільнили понад 1170 кв. км української території на Херсонському напрямку

Збройні Сили України звільнили від російських окупантів понад 1170 кв. км української території на Херсонському напрямку, повідомила керівник об'єднаного пресцентру Сил оборони Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк.

"Станом на сьогодні з початку активних дій звільнено понад 1170 кв. км на Херсонському напрямку. Триває робота із закріплення територій, з їх зачистки, з проведення стабілізаційних заходів", - сказала Гуменюк в ефірі національного телемарафону в неділю.

За її словами, в деокупованих населених пунктах російські загарбники залишають багато "сюрпризів", мінуючи будівлі, дороги і навіть поля.

"Слід бути пильними і не поспішати повертатися на звільнені території. Слід дати можливість фахівцям провести відповідні стабілізаційні заходи", - наголосила Гуменюк.

7 жовтня Гуменюк повідомила, що кількість звільнених територій на Херсонщині збільшилася до 500 кв. км.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Правоохоронці припинили схему з подрібнення бізнесу й відшкодували в держбюджет 25 млн грн податків

САП вимагає визнати необґрунтованими активи колишнього начальника Кременчуцького РТЦК

Близько 12,5 тис. багатодітних сімей отримають одноразову матеріальну допомогу в розмірі 7500 грн – КМДА

Майже половина компаній-членів AmCham очікують припинення вогню або мирного врегулювання війни в Україні у 2026р.

Конкурсна комісія з відбору очільника АРМА продовжила термін подачі документів до 9 лютого через малу кількість заявок

У Харкові одна загибла, одна людина зникла безвісти, ще 8 постраждали через ворожий авіаудар

Уродженець Макіївки, який воював проти ЗСУ на Харківському та Луганському напрямках, отримав 15 років ув'язнення

Ринок юрпослуг у 2025р. незначно зростав, у 2026р. зростання проявиться у збільшенні вартості юрпослуг – думка

Дві людини дістали поранень у Запоріжжі через ворожий удар

У Харкові вже 4 постраждалих - Синєгубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА