Інтерфакс-Україна
14:19 21.09.2022

Сервіс доставки продуктів LOKO розширюється ще на три райони Києва

1 хв читати

Сервіс доставки продуктів та страв LOKO, що розвиває Fozzy Group, до кінця вересня розширить географію доставки ще на три райони, а до кінця року планує покрити більшу частину столиці, повідомляється в пресрелізі.

Згідно з ним, з 20 червня сервіс працює в районах Позняки, Березняки, Осокорки, з серпня – на Печерську. До кінця вересня доставка запуститься у Голосіївському, Шевченківському та Дніпровському районах.

За даними сервісу, 48% клієнтів здійснюють повторне замовлення. Кількість ресторанів-партнерів, звідки можна замовити доставку LOKO, зросла до 70. Доставка із закладів здійснюється в радіусі 2-3 км від місця замовлення.

Сервіс також пропонує близько 1,5 тис. товарів із супермаркетів "Сільпо".

Як повідомлялося, запуск сервісу доставки продуктів LOKO було заплановано на 28 лютого 2022 року, проте було відкладено до червня.

Fozzy Group – один із найбільших українських ритейлерів більш ніж із 690 торговими точками на всій території країни. Компанія розвиває торгові мережі різних форматів: супермаркети "Сільпо", оптові гіпермаркети Fozzy Cash&Carry, магазини біля дому "Фора", дискаунтери Thrash!, фармацевтичні супермаркети "Біла ромашка", магазини персональної електроніки Ringoo.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Канада обмежує імпорт сталі - прем'єр

У Держдепі відмовилися розкрити, які країни погодились оплатити зброю США Україні

Унаслідок атаки дрону у Нікополі постраждали три рятувальника та двоє цивільних – ДСНС

Голова АРМА Дума відреагувала на резонанс щодо повідомлення САП по справі Стефанішиної

До 27 зросла кількість поранених у Добропіллі - ОВА

Келлог відвідав тренувальні локації Нацгвардії, де ознайомився з оснащенням гвардійців та їхньою підготовкою

Арахамія оприлюднив кандидатський склад нового уряду України

Зеленський про удар по Добропіллю: Це просто жахливий, тупий російський терор

Єрмак обговорив с представниками ЕС реалізацію фінансової підтримки України і перспективи переговорів щодо вступу до Союзу

Сирський провів першу телефонну розмову з новим командувачем Об'єднаних НАТО в Європі Грінкевичем

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА