Інтерфакс-Україна
08:17 18.09.2022

У результаті обстрілів Донецької області загинуло 5 людей, ще 18 – поранено

1 хв читати

Минулої доби внаслідок обстрілів населених пунктів Донецької області загинуло 5 осіб, ще 18 – отримали поранення, повідомляє голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"За 17 вересня росіяни вбили 5 мирних жителів Донбасу: 2 у Бахмуті, 2 у Вугледарі та 1 у Георгіївці. Ще 18 людей отримали поранення", - написав Кириленко в телеграм-каналі в неділю вранці.

Наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одеса зазнала атаки ворожих безпілотників, пошкоджено два житлові будинки

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак – Генштаб

Центком: США завдали ударів по Ірану у відповідь на збиття гелікоптера Apache

МВА: Двоє чоловіків постраждали внаслідок дронової атаки в Центральному районі Херсона

Надводний безпілотник уперше використали для порятунку двох пілотів біля узбережжя Оману – ЗМІ

ДСНС: семеро людей, серед них двоє дітей, травмовані внаслідок атаки БпЛА по житловому будинку у Вільнянську

На БпЛА "Молнія" фіксують новий діапазон відеочастот, який складно виявляється детекторами – радник Міноборони

У Харкові вже троє постраждалих – Синєгубов

У Харкові внаслідок обстрілу пошкоджено житловий будинок, відомо про двох постраждалих – мер

У Вільнянську внаслідок атаки БпЛА постраждали двоє дітей та двоє дорослих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА