Інтерфакс-Україна
08:14 17.09.2022

На Донеччині окупанти вбили двох цивільних осіб, ще 11 поранено

1 хв читати
На Донеччині окупанти вбили двох цивільних осіб, ще 11 поранено

У Донецькій області минулої доби окупанти вбили 2 цивільних осіб, ще 11 поранено, повідомив голова ОВА Павло Кириленко.

"За 16 вересня росіяни вбили 2 мирних мешканців Донбасу: у Святогірську та Бахмуті. Ще 11 людей отримали поранення", - написав він у телеграм-каналі.

Кириленко зазначив, що наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Грози охоплять Закарпаття, Прикарпаття, Вінницьку, Одеську та Кіровоградську області у найближчу годину – синоптики

У Києві відкрився перший в Україні комунальний заклад з підтримки переселенців – Кличко

Поліція Києва відкрила справу за заявами жінок про переслідування

Росія атакувала пересувне відділення "Укрпошти" в Нікополі, поранення отримав водій автомобіля

Сухопутні війська про викриття в одеському РТЦК: Будь-який випадок зловживання довірою громадян та службовим становищем є неприпустимим

Удар РФ по енергооб'єкту ДТЕК на Дніпропетровщині залишив без світла майже 20 тис. родин

Сили оборони уразили танкер тіньового флоту в Чорному морі та логістичну інфраструктуру ворога

Українська Fire Point та німецька Hensoldt уклали угоду щодо розробки системи ПРО Freyja

Латвія передала Україні історичні документи з архівних фондів, переміщених під час і після Другої світової війни

САП просить стягнути в дохід держави 5 млн грн, набутих віцепрем'єр-міністром з відновлення Кулебою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА