Інтерфакс-Україна
21:47 16.09.2022

Окупанти у п'ятницю обстріляли дві ОТГ Сумщини, без постраждалих

1 хв читати
Окупанти у п'ятницю обстріляли дві ОТГ Сумщини, без постраждалих

Російські окупанти у п'ятницю обстріляли дві ОТГ Сумщини, без потерпілих, повідомив голова ОВА Дмитро Живицький.

"Ситуація станом на 21:00. Середино-Будська громада: з 15:30 росіяни били з мінометів та ствольної артилерії – 12 прильотів. Хотинська громада: після 18.30 - 3 кулеметні черги з ККВТ, а о 20 годині її артобстріл - 8 прильотів", - написав він у телеграм-каналі.

За словами Живицького, в результаті обстрілу ніхто не постраждав.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку року вже облаштовано 820+ км антидронового захисту логістичних маршрутів – міністр Федоров

Двоє цивільних постраждали через атаки дронів у Харківській області

Косіняк-Камиш після зустрічі з Будановим: Є межі, які не можна переступати

Водієві, який у Солом'янському районі Києва вчинив ДТП із чотирма загиблими, повідомлено про підозру

У Запоріжжі відомо про двох постраждалих внаслідок удару ворога по супермаркету

Ворожий дрон вибухнув біля ТЦ у Запоріжжі, є постраждалі – влада

Генштаб ЗСУ розкрив деталі уражень об'єктів противника в РФ та на ТОТ України

Дощі і грози очікуються у неділю по всій Україні, крім східних областей

3-й ОП ССО ім. Святослава Хороброго повідомляє про повітряний контроль частини сухопутного коридору противника до Криму

Петиція про встановлення у дворах багатоквартирних будинків у Києві підземних смітників не набрала необхідних голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА