Інтерфакс-Україна
21:55 13.09.2022

Ворог двічі з мінометів обстріляв Шосткинський район Сумської області

1 хв читати
Ворог двічі з мінометів обстріляв Шосткинський район Сумської області

Російські окупанти двічі з мінометів обстріляли Шосткинський район Сумської області, повідомив голова ОВА Дмитро Живицький.

"Після 15 години ворог здійснив мінометний обстріл Зноб-Новгородської громади Шосткинського району. Було два прильоти, ймовірно з міномета 120 мм", - написав він у телеграмі.

За його словами, жертв і руйнувань немає.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пашинян заявив про перемогу своєї партії на виборах до завершення підрахунку голосів – ЗМІ

ДКВС розпочала перевірку через відео з можливим насильством у СІЗО в Одесі, керівництво відсторонено

У Херсоні внаслідок атаки ворожого БпЛА постраждав 41-річний чоловік – МВА

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак – Генштаб

Зеленський проінформував Стармера про потреби України в ППО та координацію перед міжнародними самітами

Зеленський, Стармер, Макрон і Мерц у спільній заяві погодили ключові параметри можливого перемир'я: припинення вогню, лінія фронту як основа переговорів і гарантії безпеки

Зеленський обговорив із лідерами E3 оборону України та дипломатичні кроки, заявив про значні втрати РФ

Іран завдав ракетного удару по Ізраїлю, Трамп закликав утриматися від відповіді і заявив про наближення угоди з Тегераном

Пасажиропотік на виїзд з України в перший тиждень літа зріс на 14,5% – дані Держприкордонслужби

Зеленський заявив, що найшвидшим шляхом може бути "заморозка" ситуації на поточних позиціях із подальшим переходом до дипломатії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА