Інтерфакс-Україна
10:02 13.09.2022

Російські окупанти знову обстріляли прикордонні райони Сумщини – голова ОВА

1 хв читати
Російські окупанти знову обстріляли прикордонні райони Сумщини – голова ОВА

Російські окупанти у ніч на вівторок та вранці знову обстріляли прикордонні райони Сумської області з території РФ, повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

Він зазначив, що після опівночі окупанти випустили вісім мін по Есманьській громаді.

Крім того, близько 8-ї ранку окупанти розпочали артилерійський обстріл Хотінської громади, зафіксовано 17 прильотів зі ствольної артилерії.

"В обох випадках - без постраждалих, інформація про руйнування уточнюється", - підсумував Живицький.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Термін відновлення роботи ЦСВЯП на ЧАЕС після обстрілу РФ наразі невідомий – МАГАТЕ після огляду

Зеленський, Макрон і Мерц прибули на Даунінг-стріт для участі в зустрічі щодо підтримки України – ЗМІ

Зеленський підтвердив візит Абрамовича до Києва і заявив, що той передавав послання Путіну

Зеленський вважає, що Путін має відреагувати на відкритий лист: Лист означає, що він має відповісти нам

Кількість постраждалих внаслідок авіаударів по Балабиному зросла до шести – МВС

У Вірменії на парламентських виборах лідирує партія Пашиняна, проросійська опозиція поступається – ЗМІ

Через аварію в мережі без світла залишилися близько 44 тис. абонентів на Чернігівщині

Загинув вибухотехнік поліції, ще четверо людей постраждали через удар під час знешкодження російського БпЛА у Харківській області

На Дніпропетровщині три райони зазнали понад 20 атак РФ: загинув 40-річний чоловік – ОВА

Сибіга вручив консульські патенти шістьом новопризначеним генконсулам України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА