14:10 12.09.2022

Глава МВС: Розмінування на деокупованих територіях буде складним, рівень забруднення вищий, ніж був у Київській і Сумській областях

1 хв читати
Глава МВС: Розмінування на деокупованих територіях буде складним, рівень забруднення вищий, ніж був у Київській і Сумській областях

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський зазначає, що робота з розмінування деокупованих територій буде надзвичайно складною, в очищенні цих територій будуть задіяні піротехніки та інші фахівці з усієї України.

"Розмінування. Цей аспект надзвичайно складний. Ця територія (звільнена українськими військовими від окупації РФ - ІФ) є надзвичайно забрудненою. Те, що я бачив, перебуваючи там минулого тижня, забруднення навіть більше, ніж це було в Київській і Сумській областях. Це зрозуміло, оскільки більший час окупації", - сказав Монастирський журналістам у понеділок у Києві під час презентації проєкту "Герої МВС".

Він наголосив, що буде мобілізовано підрозділи піротехніків з усієї України, ДСНС, поліції для того, щоб максимально допомогти в розмінуванні як мінімум об'єктів критичної інфраструктури, житлових будинків і доріг.

"Наразі дуже багато роботи. Кількість тих поліцейських, які працюють на деокупованих територіях: ті підрозділи, які були виведені, зараз повертаються туди", - зазначив Монастирський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В Україні у 2024 році було 268 порушень свободи слова, більшість, як і раніше, скоїла РФ - ІМІ

Проєкт постанови про звільнення глави Міненерго Галущенка зареєстровано у ВР

Від початку доби на лінії фронту відбулося близько 100 бойових зіткнень, більшість з них - на покровському напрямку

"Сільпо" відкриває в Києві два супермаркети

Україна розглядає президентство Трампа як можливість - Сибіга

Жителя прикордонного села на Харківщині госпіталізовано після удару ворожого дрона

Зеленському представили кандидатури на посаду начальника Нацакадемії сухопутних військ ім. Сагайдачного

У ВР зареєстровано законопроєкт про Національний день молитви

Нацполіція викрила депутатів двох міськрад Львівщини на отриманні 800 тис. грн "відкату"

Умєров прибув із робочим візитом до Великої Британії, провів зустріч із британським колегою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА