Інтерфакс-Україна
22:09 10.09.2022

Кулеба: Україна закликає партнерів до графіка у постачанні зброї

1 хв читати
Кулеба: Україна закликає партнерів до графіка у постачанні зброї

Україна закликає партнерів до графіка у постачанні зброї, щодня в Україну мають надходити нові види озброєнь та амуніція до них, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Навесні я звертався до партнерів із закликом: зброя, зброя та зброя... Зараз я хочу трохи змінити наголос і сказати, що заклик України сьогодні звучить: графік, графік і графік у постачанні зброї. Щодня в Україну мають надходити нові види озброєнь і амуніція до них. Це запорука перемоги, а перемога України - це припинення війни, а припинення війни - це вирішення величезної кількості проблем, з якими зараз стикається Європа", - сказав Кулеба на пресконференції з головою МЗС Німеччини Анналеною Бербок у Києві в суботу.

Він висловив подяку главі МЗС Німеччини за її готовність працювати над цими питаннями.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА