07:29 22.08.2022

У Мелітополі партизани підрізали російського окупанта за спробу зґвалтувати неповнолітню

1 хв читати
У Мелітополі партизани підрізали російського окупанта за спробу зґвалтувати неповнолітню

У тимчасово окупованому Мелітополі (Запорізька обл.) партизани підрізали російського окупанта за спробу згвалтувати неповнолітню, повідомив мер Іван Федоров.

"Годину тому солдат Росії намагався добитися неповнолітню дівчину прямо на вулиці одного з мікрорайонів міста. І наші партизани скрізь. Окупанту "підрізано" горло. Символічно, що це сталося на вулиці Героїв України", - написав Федоров у телеграм-каналі.

Він зазначив, що зґвалтування як військовий злочин є тяжким злочином, а також однією зі складових геноциду.

"Наші ЗСУ знайдуть кожного, хто чинить ці страшні злочини з нашими жінками та дітьми! Кожен відповість за скоєне!", - підсумував мер.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Китай підтримує всі зусилля, що сприяють мирному врегулюванню "кризи" в Україні – речниця МЗС

Протягом дня від ворожих атак на Донеччині загинуло 6 людей, ще 7 поранено - ОВА

У Латвії затримали естонця та українця за підозрою у шпигунстві на користь РФ – ЗМІ

ДБР проводить обшуки в приміщенні ВККС, можлива зупинка всіх суддівських конкурсів – джерела

Суд обмежив до 15 квітня терміни ознайомлення Порошенка з "вугільною справою" – ДБР

Кличко: Бригада "Рубіж" отримала чергову партію допомоги від киян – 400 FPV-дронів

Трамп подвоїв мита на сталь та алюміній з Канади після введення Онтаріо 25% мита на експорт е/е до США

Делегації України та США вже обговорили частковий режим тиші й угоду про копалини, почався другий раунд – ЗМІ

Від початку доби було 202 боєзіткнень, ворог найбільш активний на покровському, куп’янському напрямках та у Курській області – Генштаб ЗСУ

Камишін про дронову атаку на РФ: У цю гру можуть грати двоє

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА