Інтерфакс-Україна
10:15 19.08.2022

Росіяни вранці обстріляли дві громади Сумської області, без жертв

1 хв читати
Росіяни вранці обстріляли дві громади Сумської області, без жертв

Росіяни вранці обстріляли Білопільську та Краснопільську громади, попередньо, без втрат і руйнувань, повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

"Від самого ранку з 6 години росіяни розпочали обстріл із міномета території Білопільської громади, 10 прильотів. Уже о 8 годині з міномета відкрили вогонь (чотири прильоти) по Краснопільській громаді", - написав він у телеграм-каналі.

Попередньо – без втрат і руйнувань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ППО збила 102 зі 117 російських дронів вночі, зафіксовано влучання на 7 локаціях

Німецька оборонна компанія веде переговори з українською Fire Point про можливе спільне виробництво ракети Flamingo

Троє постраждалих у Харківській області внаслідок обстрілів протягом доби

Сили безпілотних систем уразили за добу 1600 ворожих цілей

На Київщині ліквідували пожежу площею 2000 кв. м після удару БпЛА по об'єкту інфраструктури – ДСНС

На Миколаївщині внаслідок ворожих дронових атак постраждали п'ятеро людей, пошкоджено транспортні підприємства

В Ужгороді затримали чоловіка, який утримував дружину та 5-річну доньку, погрожував зброєю та стріляв – поліція

Окупанти за добу втратили 1300 осіб та 355 од. спецтехніки – Генштаб

12 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В МИКОЛАЄВІ ЧУТИ ПОТУЖНІ ВИБУХИ. РАНІШЕ КІМ ПОПЕРЕДЖАВ ПРО ШАХЕД НАД МІСТОМ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА