Інтерфакс-Україна
11:13 07.08.2022

Ворог зосередив основні сили на Сході України, штурмував Верхньокам'янське на Луганщині

1 хв читати
Ворог зосередив основні сили на Сході України, штурмував Верхньокам'янське на Луганщині

Російські окупанти під час штурму Верхньокам'янського в Луганській області використовували весь спектр озброєння, застосовували авіацію, повідомив голова ОВА Сергій Гайдай.

"Противник зосередив основні зусилля на Сході України і штурмував Верхньокам'янське. У Рубіжному окупанти почали ховати городян, яких вони вбили в березні-квітні", – написав Гайдай у телеграм-каналі в неділю.

Він зазначив, що незважаючи на перекидання частини живої сили і техніки в південні області, основні зусилля росіяни продовжують зосереджувати на Сході України.

За словами голови ОВА, противник тричі організовував штурмові дії, під час кожної з яких атакував одразу з кількох сторін. Зокрема, вів наступ поблизу Верхньокам'янського, але через опір ЗСУ змушений був відступити.

"12 разів росіяни застосовували ствольну артилерію, ще чотири – реактивну. Таку ж кількість разів залучали мінометників, завдали два ракетних удари. Населені пункти, навколо яких пролягає лінія фронту, обстріляні окупантами з усіх видів озброєння, зокрема з танків. Шість ударів зроблені штурмовою і армійською авіацією ворога", – написав Гайдай.

Також він повідомив, що в Рубіжному окупанти днями поховали останки 63 загиблих місцевих жителів, яких вони вбили чотири місяці тому. Гайдай додав, що передусім росіяни перевіряли територію об'єктів соціального значення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський

Зеленський: Головне завдання зараз – відновлення енергозабезпечення всіх будинків після ударів

Зеленський: Повномасштабна війна Росії проти України триває стільки ж, скільки тривала нацистська війна проти СРСР - 1418 днів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА