Інтерфакс-Україна
13:25 03.08.2022

Українські морпіхи на донецькому напрямку знищили 15 російських окупантів і взяли в полон трьох осіб

1 хв читати

Морські піхотинці Військово-Морських сил (ВМС) Збройних сил України минулої доби на донецькому напрямку знищили 15 російських окупантів і взяли в полон трьох осіб, повідомляє пресслужба ВМС ЗСУ.

"На донецькому напрямку морські піхотинці влаштували засідку, в результаті чого знищили 2 БМП-2, 1 танк, 15 осіб живої сили та взяли 3 полонених. На херсонському напрямку наші воїни теж активно проводять демілітаризацію російської армії. Наша артилерія підбила ворожий танк, який знаходився в зоні відповідальності підрозділу, а бійці взяли двох полонених", - ідеться у повідомленні у фейсбуці.

Артилерійські підрозділи ЗСУ також завдавали ударів по скупченню живої сили і техніці окупантів, вели контрбатарейну боротьбу. Втрати ворога уточнюються.

"Важливо, що майже усі полонені це примусово мобілізовані з так званої днр, що в черговий раз демнострує усі "переваги" життя під російською окупацією", - додали у ВМС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА