Інтерфакс-Україна
08:35 22.07.2022

Окупанти у п'ятницю вранці обстріляли Баштанський та Миколаївський райони на Миколаївщині

2 хв читати
Окупанти у п'ятницю вранці обстріляли Баштанський та Миколаївський райони на Миколаївщині

Російські окупанти у п'ятницю вранці обстріляли Баштанський та Миколаївський райони на Миколаївщині, попередньо ніхто не постраждав, повідомив голова ОВА Віталій Кім.

"Сьогодні, 22 липня, ворожих обстрілів зазнала Першотравнева громада Миколаївського району. Відомо про влучення в будівлю магазину та гаражний кооператив у смт Первомайське. Близько п'ятої години були обстріли села Новомиколаївка. Влучення переважно у відкриті території. Постраждалих немає. 07:30 відбувалися обстріли у напрямку населених пунктів Киселівки та Максимівки. Інформація про пошкодження та постраждалих уточнюється", - написав Кім у телеграм-каналі.

Він також зазначив, що у Баштанському районі орієнтовно о 20:00 четверга та о 05:00 п'ятниці, 22 липня, були обстріли у с. Широке Широківської громади. Влучення були в сільськогосподарські будівлі. Постраждалих немає.

Вдень, 21 липня, о 14:00 обстрілів зазнало с. Зелений Клин Баштанської громади. Так, в результаті влучення боєприпасів та їх уламків за межами населеного пункту виникла пожежа сухої трави та пожнивних залишків.

Кім зазначив, що у четвер унаслідок ворожих обстрілів Галицинівської громади в селі Українка сталося займання сільськогосподарських будівель та техніки, за населеним пунктом села Лимани зайнялися лісові насадження та поля із зерновими. Постраждалих немає.

Також о 17:00 внаслідок обстрілу у с. Калинівка Воскресенської громади відбулося займання пожнивних залишків, лісосмуги та чагарників на відкритій території.

Триває обстріл сіл на лінії розмежування в Березнегуватській громаді. Інформація про постраждалих та пошкодження уточнюється.

Водночас у Вознесенському та Первомайському районах день і ніч пройшли відносно спокійно.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА