Інтерфакс-Україна
08:20 21.07.2022

Минулої доби в результаті обстрілів у Донецькій області загинула людина, ще п’ятеро – поранено

1 хв читати
Минулої доби в результаті обстрілів у Донецькій області загинула людина, ще п’ятеро – поранено

Минулої доби середи в результаті обстрілів населених пунктів Донецької області загинула 1 особа, ще 5 – було поранено, повідомляє голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"За 20 липня росіяни вбили 1 мирного жителя Донбасу - у Костянтинівці. Ще 5 людей отримали поранення", - написав Кириленко у телеграм-каналі у четвер уранці.

Наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

У Києві вночі розпочинають відновлення теплопостачання для 3260 будинків - мер

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

З Польщі до Києва їде 400 генераторів різних типів - посол

Громадянка України затримана в Берліні на підозрою в шпигунстві на користь РФ

Голова МЗС Данії Расмуссен: Відмова Трампа від застосування військової сили в Гренландії позитивна, але проблема не зникла

Туреччина, Індонезія, Єгипет, Саудівська Аравія, Пакистан, Йорданія, Катар і ОАЕ заявили про рішення вступити до Ради миру Трампа

Збитки від застрахованих катастроф у 2025 р. склали $129 млрд, з яких 78% припадає на США

В Офісі президента немає опалення і просять не використовувати електрообігрівачі – радниця керівника

Загибель Брехта на об’єкті, де він керував ремонтами, свідчить про нього як про справжнього лідера – НР "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА