Інтерфакс-Україна
06:49 12.07.2022

Українські військові знищили ворожий склад боєприпасів в окупованій Новій Каховці

1 хв читати
Українські військові знищили ворожий склад боєприпасів в окупованій Новій Каховці

Українські захисники знищили склад боєприпасів агресора в окупованій Новій Каховці на Херсонщині, повідомляє речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

"Нова Каховка. Мінус БК (склад із боєприпасами – ІФ). Підтверджено", - написав Братчук у телеграм-каналі в понеділок увечері.

Також інформацію підтвердив радник голови Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань.

"У Новій Каховці мінус російський склад з боєприпасами. Привозили, привозили, складали, складали, і от мають феєрверк на ніч. У людей вилітають вікна, але вони все одно радіють… бо це ж означає, що ЗСУ близько", - написав Хлань у фейсбуці.

Він також попросив жителів міста не підходити близько до місця детонації.

Раніше повідомлялося, що в окупованій Новій Каховці чутно вибухи.

 

 

ОСТАННЄ

Суд арештував 14-річного школяра, який напав з ножем на вчительку і однокласника

США призупинять видачу віз росіянам — ЗМІ

Глава "Нафтогазу" категорично спростував введення обмежень споживання газу в будь-якому регіоні України

У Києві без тепла найбільше будинків у Печерському районі після масованих обстрілів – Пантелеєв

У пункті пропуску "Ужгород" відкрили пішохідну смугу руху для оформлення

Зеленський і Федоров визначили перші пріоритети Міноборони, зокрема системні рішення щодо проблем із ТЦК

Держкіно 103 рази клопотало перед ДПСУ і Мінкультури про перетин кордону військовозобов'язаними у 2025р

Кличко: Столиця сьогодні функціонує в екстремальних умовах

В Києві без опалення близько 400 багатоповерхівок, ситуація з енергопостачанням лишається складною – Кличко

Київ працює над внесенням прибуткового будинку Якова Кияка до Держреєстру нерухомих пам’яток України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА