Інтерфакс-Україна
19:38 28.06.2022

Болгарія вирішила вислати 70 співробітників російської дипмісії

1 хв читати
Болгарія вирішила вислати 70 співробітників російської дипмісії

Болгарія оголосить персонами нон грата 70 співробітників російської дипмісії в Софії, повідомляє у вівторок болгарський портал "Дневник" із посиланням на прем'єр-міністра Кирила Петкова.

"Болгарія оголосить 70 російських дипломатів персонами нон грата", - наводить його слова портал.

Петков додав, що "ми очікуємо, що в неділю літак із зайнятими 70 місцями повернеться до Москви". Він стверджує також, що "їхня дипломатична роль була прикриттям".

За інформацією порталу, у російському посольстві в Софії працює близько 150 дипломатичних співробітників, отже, це рішення означає скорочення штату вдвічі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 229 бойових зіткнень

ДПСУ фіксує зростання пасажиропотоку через кордон до 123 тис. осіб на добу

Петиція про встановлення пам'ятного знаку "Українському кобзарству" на місці пам'ятника Леніну в Києві не набрала необхідних голосів

Стармер заявив про перехоплення російського нафтового танкера "тіньового флоту" у Ла-Манші

За добу на Сумщині внаслідок атак РФ загинули двоє людей, ще четверо поранені – поліція

ППО збила 91 з 98 російських дронів вночі, зафіксовано влучання 7 ударних БпЛА на 6 локаціях – Повітряні сили

Жінка постраждала в Лозовій внаслідок обстрілу

Попри заяву Трампа про підписання угоди з Іраном у неділю, Тегеран не підтверджує терміни домовленості – ЗМІ

Сили безпілотних систем уразили за добу 1602 ворожі цілі

Один загиблий, троє поранених: за добу окупанти завдали ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА