Інтерфакс-Україна
07:22 28.06.2022

Опалювальний сезон-2022 буде найскладнішим, але тарифи не зростуть – Чернишов

1 хв читати

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов заявив, що опалювальний сезон у 2022 році буде найскладнішим, але тарифи не зростуть, повідомила пресслужба Мінрегіону.

"Наступний опалювальний сезон розпочнеться вчасно, тарифи не зростають і будуть стабільними. Він буде найскладнішим в історії України, але впевнений, що впораємося з цим. Працюємо разом із органами місцевого самоврядування для того, щоб опалювальний сезон розпочався вчасно", - цитує пресслужба слова Чернишова, сказані в ефірі "Єдиного марафону".

За його словами, зараз перед опалювальною галуззю стоїть багато викликів через зруйновану в результаті повномасштабну російську агресію в Україні критичної інфраструктури. Зокрема, зруйновано або пошкоджено 331 котельню, зруйновано три підприємства теплокомуненерго у містах Охтирка, Кременчук і Чернігів.

"Ми маємо відновити їх до початку опалювального сезону, і ми налаштовані зробити це. Вже розроблено плани щодо відновлення цих підприємств, ведуться роботи", - сказав міністр.

Глава Мінрегіону також закликав українців ставитись максимально дбайливо до збереження тепла у будинках цієї зими.

"Ми повинні припинити регулювати температуру у приміщеннях відкриттям вікон та підготуватися "по-дорослому" до наступного опалювального сезону. Зокрема, запроваджуючи певні заходи побутової підготовки з вікнами, дверима, дахами, під'їздами тощо", - зазначив він.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ уразила вже третю нафтовидобувну платформу РФ у Каспійському морі - джерело

Українська і польська незалежність є гарантом свободи та безпеки усіх націй в цій частині Європи – Зеленський

До шістьох людей зросла кількість постраждалих від російських ударів по Запоріжжю – Нацполіція

Рішення ЄС про EUR90 млрд є перемогою для України — Зеленський

Прем'єр Польщі про кредит ЄС для України: Завжди краще мати хоч щось, ніж нічого

Вирішуючи з Україною спільні питання національної пам'яті, ми позбавляємо РФ можливості розділити нас - Навроцький

Україна буде рада бачити польські компанії у відбудові держави – Зеленський

Україна передала партнерам інформацію, де в Білорусі розташований російський "Орєшнік". Вони приймуть рішення, як реагувати

Навроцький дав зрозуміти, що підтримує передачу МіГ-29, якщо Польща отримає від України антидронові технології

Навроцький передав Зеленському враження поляків, що їхня допомога Україні не була належно оцінена

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА